FacebookInstagramTripAdvisorGoogleMaps

Jak skorzystać z darmowego parkingu pod Placem Wolności?

Wielopoziomowy parking podziemny znajduje się pod Placem Wolności w Poznaniu, dokładny adres to plac Wolności 20, 61-731 Poznań. W przypadku gdy korzystasz z nawigacji Google Maps wpisz „parking plac wolności Poznań” lub kliknij tutaj
Po wjeździe na parking, w celu otwarcia szlabanu, naciśnij przycisk i pobierz bilet. Następnie po minięciu szlabanu, skieruj się w lewo i zaparkuj samochód. Polecamy skorzystać z miejsc parkingowych na poziomie -2 lub -3, jest tam zdecydowanie więcej wolnych miejsc. Po zaparkowaniu pojazdu, zabierz ze sobą bilet parkingowy i skieruj się do wyjścia. Za pomocą schodów lub windy dostaniesz się na Plac Wolności.
Aby wyjść z klatki schodowej na zewnątrz naciśnij przycisk przy szklanych drzwiach. Zapamiętaj, którą klatką wyszedłeś z parkingu, aby potem wrócić tą samą drogą, oszczędzisz sobie szukania pojazdu.
Aby dotrzeć do naszej restauracji, skorzystaj z opisu trasy, który wraz ze zdjęciami znajduje się poniżej lub otwórz Google Maps, wpisz: „Sushi Drzewo Wiśni” , kliknij „Trasa” i pamiętaj aby przełączyć nawigację na pieszą. Kliknij „Rozpocznij”, a nawigacja doprowadzi Cię pod drzwi naszej restauracji.
Jeżeli nie korzystasz z nawigacji, po wyjściu na Plac Wolności skieruj się w stronę fontanny.
Po minięciu fontanny idź dalej w kierunku hotelu Bazar. Wejdź na ulicę Paderewskiego, która jest po lewej stronie hotelu i prowadzi w dół, na Stary Rynek.
Ulicą Paderewskiego idź prosto, do końca. Wejdziesz na Stary Rynek. Po wejściu na Stary Rynek od razu skręć w lewo i idź wzdłuż zachodniej ściany rynku.
Po dojściu do przeciwległej ściany Rynku, skręć w prawo i idź wzdłuż północnej ściany Starego Rynku. Po przejściu 50 metrów staniesz przed drzwiami restauracji Drzewo Wiśni. Zapraszamy do środka!
Podczas pobytu w naszej restauracji otrzymasz od nas specjalny bilet (wzór obok), który pozwoli rozliczyć parkowanie Twojego pojazdu. Bilet od nas opłaci Tobie dwie godziny parkowania pojazdu. Jeśli będziesz parkować dłużej, pozostałą część musisz dopłacić samemu.
Aby wejść z powrotem na teren Parkingu pod Placem Wolności, do czytnika po lewej stronie szklanych drzwi, zbliż bilet parkingowy, który otrzymałeś w automacie podczas wjazdu.
Po wejściu na klatkę schodową skieruj się na piętro na którym pozostawiłeś auto. Po drodze napotkasz automat do płatności.
Włóż do szczeliny pod ekranem bilet parkingowy, na ekranie wyświetli się kwota do zapłacenia za parkowanie.
Następnie do czytnika na środku zbliż bilet, który otrzymałeś u nas w restauracji. Po odczytaniu kodu kreskowego z biletu otrzymanego w naszej restauracji kwota płatności za Twój parking zostanie zredukowana. Jeżeli parkowałeś pojazd do dwóch godzin, płatność zostanie zredukowana do zera. Jednak gdy parkowałeś dłużej niż dwie godziny, zobaczysz na ekranie kwotę, którą musisz dopłacić. Po opłaceniu parkowania nie musisz odbierać żadnego potwierdzenia, przy wyjeździe szlaban podniesie się sam automatycznie po sczytaniu numerów z tablicy rejestracyjnej.