22 czerwca
Koniec roku szkolnego.
Koniec sesji.
Początek wakacji i momentów, które warto uczcić. ☀️🌸
Spotkanie po ostatnim egzaminie, wspólny obiad po zakończeniu roku albo wieczór ze znajomymi na Starym Rynku?
W Drzewie Wiśni czeka na Was idealne miejsce na świętowanie początku lata. ✨
🍣 Sushi i japońskie comfort food
🍸 Koktajle i letni klimat
🌿 Ogródek w samym sercu Poznania
🎉 Idealnie na większe grupy i spontaniczne wyjścia
Zbierz ekipę i rozpocznij wakacje razem z nami. 🌸
👉 Rezerwacje: https://drzewowisni.pl/rezerwacje
📍 Stary Rynek 93, Poznań
📞 603 900 600
#DrzewoWiśni #poznań #poznancity #weekend #gdzienaobiad #wakacje #sesja #student Poznań food | gdzie zjeść w Poznaniu | sushi Poznań | kolacja Poznań | weekend | lunch Poznań | restauracja Poznań