FacebookInstagramTripAdvisorGoogleMaps
Podczas gdy projekt elewacji ma sugerować klasyczną japońską restauracje z tradycjami, styl prezentowanego wnętrza ma być dla klienta totalną niespodzianką. Zakłada on połączenie luksusowego lokalu z nowoczesną technologią. Efekt ten uzyskany został dzięki zamontowaniu podświetlanych kasetonów przedstawiajacych sceny życia Tokio nocą. Wyświetlane obrazy wprowadzają klienta w poczucie realnego przebywania w Japonii, zasugerują też 100% wiarygodność dla produktów restauracji. Na tle konkurencji lokal będzie odbierany jako jedyny prawdziwy, serwujacy kuchnię japonska. Tradycja miesza się tu z nuta amerykańskiego biznesu oraz ultra nowoczesnymi rozwiązaniami. Nowoczesność jest reprezentowana poprzez technologię oraz szlachetne, ekskluzywne materiały wykończeniowe.
Drzewo Wiśni - restauracja Sushi w Poznaniu
Sushi Bar w Poznaniu na Starym Rynku - Drzewo Wiśni
Restauracja japońska w Poznaniu na Starym Rynku - Drzewo Wiśni
Stylowy barek w restauracji japońskiej Drzewo Wiśni
Po wejściu do naszej restauracji poczekaj chwilkę przy biurku, zdezynfekuj ręce, a po chwili przywita Cię nasza obsługa. Zabierzemy okrycia do szatni, wskażemy najlepszy stolik.
Biurko do oczekiwania na obsługę restauracji Drzewo Wiśni w Poznaniu
Następnie poczęstujemy wodą gazowaną lub nie gazowaną (woda jest naszym prezentam od nas dla Ciebie) a także słodkim, małym poczęstunkiem. Podamy także menu, abyś mógł poznać nasze kulinarne propozycje.
Darmowy poczęstunek w restauracji japońskiej Dzrzewo Wiśni w oczekiwaniu na realizację zamówienia
W naszej restauracji do każdego dnia serwujemy skompresowane ręczniczki z naturalnego materiału w formie tabletek. Przed rozpoczęciem posiłku kelner zalewa je ciepłą wodą, wtedy rozwijają się samoczynnie, przyjmując formę ręcznika, którym przed posiłkiem można wytrzeć ręce.
W restauracji Sushi Bar Drzewo Wiśni w Poznaniu do każdego zamówienia serwuje skompresowane ręczniczki z naturalnego materiału
Nasze menu zawiera zarówno dania sushi ale także oferujemy japońskie dania z grilla. Są to wyjątkowe dania oparte o japoński grill Robata.
W restauracji Sushi Drzewo Wiśni serwowane są dania sushi oraz japońskie dania z grilla
Stek z polędwicy wołowej podajemy na mini grillu, który pozwala na indywidualną regulacje stopnia wysmażenia. Polędwica jest najpierw marynowana w autorskiej zalewie, następnie jest obsmażana na japońskim grillu, krojona i podawana z miksem grzybów: schitake, shimeji, nameco, enoki, eryngi.
Stek z polędwicy wołowej podawany na mini grillu w Restauracji japońskiej Drzewo Wiśni w Poznaniu
Niepowtarzalne są także żeberka. Najwyższej klasy mięso, najpierw gotowane metodą sous vide w autorskiej zalewie do mięs, której twórcą jest nasz szef kuchni. Przed podaniem żeberka są oblewane naszym autorskim sosem teriyaki.
Serwowany przez nas Comber jagnięcy pochodzi z jagnięciny importowanej z Nowej Zelandii. Jest marynowany w kolendrze, chili i czosnku, następnie w tej marynacie jest podwędzany dymem z rąbków drzewa wiśniowego, a na koniec grillowany. Comber podajemy z puree z bakłażana, który jest opalany na grillu, a następnie miąższ z bakłażana jest redukowany w słodkiej, płynnej japońskiej przyprawie Mirin.
Warto także spróbować wyjątkowo pyszne bułeczki Bao, które są faszerowane wieprzowiną z selekcjonowanej hodowli świń karmionych jabłkami. Bułeczki podawane są z boczkiem, ogórkiem marynowanym, kolendrą, chili i prażonymi orzeszkami arachidowymi.
Warto dodać, że bułeczki Bao a także inne produkty wykonujemy sami, na miejscu, wg najlepszych receptur i na bazie najwyższej klasy składników.
Jeśli więc nie przepadasz za surową rybą to znajdziesz u nas wiele innych dań do wyboru.
Do przygotowania dań Sushi stosujemy wyłącznie świeże ryby. Żadna ryba, która jest do nas dostarczana nie jest mrożona. Po naszej wewnętrz obróbce, wyfiletowaniu, poddajemy ryby obróbce termicznej. Nasze Sushi przygotowują z ogromną starannością doświadczeni sushi masterzy. Dbamy o najmniejsze szczegóły każdego dania oraz efekt wizualny.
Warto skosztować serwowaną przez nas kawę. Jej nieziemski smak i jakoś gwarantuje najlepsza na świecie firmy illy. Kawę podajemy w podgrzewanych filiżankach, aby jak najdłużej zachowała swoją temperaturę i cudowny aromat.
Nasz personel to wielonarodowy zespół. W jego skład wchodzą osoby nawet z tak odległych krajów jak Japonia, Indonezja. Suma ich doświadczeń jest naszą siłą.
Podczas pobytu w naszej restauracji możesz przenieść się do nocnego Tokio, odbyć spacer po urokliwych uliczkach i poczuć klimat tego niesamowitego miasta, gdzie obok siebie koegzystuje przepiękna tradycja tego kraju z najnowszą technologią, nowoczesnością i przełomowymi rozwiązaniami. Doświadczysz tego dzięki wielkoformatowym ekranom otaczającymi wokół cały lokal.
Klimat naszego lokalu tworzą niepowtarzalne lampki LED, które bez zbędnych kabli, przepięknie oświetlają każdy stolik, wprowadzając przytulną atmosferę.
Odwiedzając toaletę niech Cię nie zdziwi gwar, głosy, dźwięki ulicy. To odgłosy Tokio, które jak wiemy żyje przez całą dobę. Wsłuchaj się więc w ten specyficzny gwar i poczuj się jakbyś stał na ulicy tego ogromnego miasta.
Jeśli przyszedłeś do nas w pojedynkę, nie chcesz siadać przy stoliku, czekasz na kogoś lub po prostu masz ochotę z kimś porozmawiać zapraszamy do naszego baru. Tutaj czekają na Ciebie wyśmienite napoje, trunki, koktajle a także barman, z którym zawsze przeprowadzisz miłe pogaduszki.
A jeżeli zapragniesz spędzić czas w akompaniamencie muzyki na żywo, zapraszamy w każdy wtorek lub środę na nasze wieczorki z muzyką. Nasza muzyka pozwoli uwolnić się od dźwięków dnia codziennie, a dzięki wizualizacją na ekranach pozwoli przenieść się do innego wymiaru… (zachęcamy do wcześniejszej bezpłatnej rezerwacji stolika za pomocą naszej strony www)
Jeśli zechcesz naładować swój telefon, tuż za Twoją głową znajdują się ładowarki indukcyjne, wystarczy na niej położyć telefon a my zajmiemy się jego naładowaniem. Dla osób chcących podłączyć do zasilania swojego laptopa, w kilku miejscach umieściliśmy gniazdka 230V - proszę zapytać naszą obsługę a wskażą takie miejsce.